+38(068)737-55-47

 

Оплата та доставка

 

Замовити дзвінок

РЕВОЛЮЦІЯ У СІЛЬСЬКОМУ ГОСПОДАРСТВІ

ПІДСТИЛКА ДЛЯ ТВАРИН БІОФЕРМ

  • Виробляє тепло
  • Не потрібно прибирати екскременти
  • Усуває неприємний запах
  • Не заводяться гризуни
  • Тварини не хворіють
  • Поліпшується смак м'яса

 

Ваші контактні дані у безпеці та не будуть передані третім особам

 

ЗАМОВИТИ ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК

термін
служби

 

3

РОКИ

 

48% - Економія витрат на утримання тварин

Ферментационная подстилка для курятника

  Господарям, які тримають на своєму обійсті курей, не з чуток відомі пов'язані з цим птахом проблеми: часті хвороби суглобів, інфекційні захворювання дихальних шляхів, вимерзання пташників в українські морози.

 

  Не можна забувати і про попутні неприємності, такі як неприємний запах від курника, необхідність регулярної заміни підстилки. Такі проблеми можуть відлякати будь-якого пташника-початківця, але сьогодні є сучасні методи їх вирішення – глибокі підстилки з бактеріями.

  Всі особливості та різновиди підстилок для курника з бактеріями будуть розглянуті в цій статті. Тут же можна знайти відгуки реальних пташників, які вже випробували бактеріальний препарат у своїх господарствах.

  У свою чергу, патогенні мікроорганізми стають причиною хвороб і мору птиці, а також сприяють поширенню неприємного та їдкого запаху всередині приміщення.

  Спеціально розроблені біологічні препарати містять багато корисних біфідобактерій. Такі бактерії разом із киснем перетворюють будь-які органічні відходи на цінний компост, оскільки продукти життєдіяльності курей непросто гниють, а ферментируются.

  Глибока підстилка, що містить аеробні (працюючі в парі з киснем) бактерії, вирішує безліч питань:

  1. Корисні бактерії заповнюють весь вільний простір усередині підкладки і в самому курнику, не залишаючи місця для хвороботворних мікроорганізмів. У результаті кури менше хворіють, а в приміщенні зберігається комфортна атмосфера, без їдких і токсичних ароматів.
  2. У процесі ферментації підкладки і компонентів, що входять до її складу, виробляється велика кількість тепла. Завдяки цьому можна забути про штучне обігрів курників, у приміщенні з біологічною підстилкою на підлогу завжди буде тепло та комфортно. Температура в глибині підстилці з бактеріями зберігається на рівні +38 градусів будь-якої пори року. Виходить, лапи курей завжди будуть у теплі, птах перестане падати на ноги та інфікуватися, а сам пташник зможе суттєво заощадити на опаленні сараю.
  3. Господарям, які використовують у своїх курниках підкладку з бактеріями, не доведеться думати про сховище для пташиного посліду. Адже звичайний процес вирощування курей передбачає регулярне очищення курника від посліду та забрудненої підкладки – все це потрібно кудись складати чи вигадувати спосіб нейтралізації. У той час як підстилка з бактеріями за кілька місяців перетворює звичайну підкладку курника на цінний компост, який одразу можна використовувати за призначенням – вносити в ґрунт саду, городу або фермерського поля.
  4. У курнику доведеться міняти підкладку набагато рідше – раз на два-три роки, саме стільки працює стандартна біологічна підстилка.

  Досвід використання глибоких підстилок з бактеріями в Україні ще незначний, але відгуки першопрохідників дозволили скласти докладну інструкцію для новачків:

  • У першу чергу, курник слід добре почистити і продезінфікувати. Зазвичай це роблять під час зміни поголів'я курей або під час підготовки до холодного сезону. Відгуки користувачів нагадують, що оптимальний час для закладки підкладки – середина осені;
  • Стіни сараю, стелі, годівниці та інший інвентар слід обробити препаратами, що дезінфікують, наприклад, побілити вапном. Це необхідно зробити, оскільки бактерії з підстилки почнуть виробляти тепло, а за мінусової температури за стінами курника це викличе накопичення конденсату. Внаслідок чого підвищується вологість, деревина починає гнити, а металеві деталі курника іржавіють;
  • Тепер на підлогу курника потрібно постелити звичайну підкладку, що складається з суміші органічних відходів (тирса, соломи, стружки, соєвого шроту, торф'яного моху, лушпиння соняшника та іншого). Підстилковий шар повинен вийти близько 20-40 см в товщину, адже підкладка буде незмінною, а значить, згодом утоптуватиметься і стоншуватиметься;
  • У підготовлену підстилку вносять препарати із бактеріями. Такі препарати можуть випускатися як дрібних порошків чи рідких розчинів. Про те, як саме користуватися бактеріями, можна дізнатися з інструкції, що додається до препарату. Там же вказано точне дозування діючої речовини на квадратний метр курника;
  • Дуже важливо, щоб усередину підстилки проникав кисень. Без кисню аеробні корисні бактерії жити не можуть – вони просто загинуть усередині підстилки. Щоб цього не сталося, підстилку в сараї необхідно регулярно розпушувати, перекопуючи верхній шар лопатою або вилами. Робити це потрібно кожні 3-5 днів.

 

 Важливо!  Щоб бактерії, що містяться в глибокій підстилці, почали працювати, потрібна плюсова температура повітря. Тому розкладати підстилку на підлогу потрібно, коли температура в курнику тримається вище +1 градуса.

 

Як вибрати підстилку з бактеріями

  Сьогодні є кілька компаній, які працюють над виробництвом штамів корисних бактерій та виробленням ферментів. Хазяїну курника є з чого вибрати, на ринку представлені препарати як вітчизняних компаній (Біоферм), так і азіатських.

 У принципі всі біологічні підстилки показали свою ефективність. Різниця полягає лише у вартості та у формі, в якій представлені діючі речовини.

 

  Вибрати оптимальний варіант допоможуть відгуки тих, хто вже користувався біологічними підкладками, що ферментують, у своїх господарствах. Досвідчені господарі відзначають таких виробників:

  • Китайський аналог європейського продукту - підкладка "Нетто Пласт". Цей препарат складається з синтетичних ферментів та кисломолочних біфідо-бактерій. Підстилку в курнику такий продукт прогріває не так сильно як хотілося б - температура всередині шару підтримується на рівні +25 градусів; 

Особливості використання бактерій у підстилці курника

Як працює підстика, що містить бактерії?

 Увага! Вартість підстилок з бактеріями досить висока, але і витрата таких препаратів дуже мала: на квадратний метр курника зазвичай потрібно близько 50 грам підстилки з ферментами і штамами корисних бактерій.

Як користуватися біологічною підстилкою для курника

  В результаті роботи аеробних бактерій підстилка буде трансформуватися і за 1,5-3 роки повністю перетвориться на компост або перегній.

  Спочатку компостирующиеся шари знаходяться знизу підстилки. Дізнатися про те, що термін придатності підстилкового шару добіг кінця, можна по тому, що весь він перетворився на перегній.

 

  Зрештою вся робота по догляду за курником зводиться до того, що раз на 2-3 роки господар змінює підстилку і кожні 5-6 днів перекопує її верхній шар. У результаті, в курнику тепло, сухо, комфортно та немає неприємного запаху.

 

  • Україна теж не відстає у передових технологіях, представляючи свій продукт із бактеріями – «Біоферм». Працювати з бактеріями легко - потрібно просто перемішати сухі компоненти зі свіжопостеленою підкладкою в курнику. На поверхні підстилку прогрівається до +20°C. Ефективність глибокої біологічної підстилки зберігається близько трьох років. Перекопувати поверхневий шар потрібно один раз, кожні 5-6 днів, щоб насити підстилковий шар киснем.

Порада!  Відгуки тих, хто пробував дорогі спеціально розроблені для курців підстилки, свідчать про те, що можна знайти і дешевшу альтернативу.

«З підстилкою Біоферм все працює чудово...»

Підстилка завжди свіжа, створюється мікроклімат, для пташок та інших тварин дуже корисно, тепло, чисто, дана бактерія нейтралізує всіх шкідливих паразитів, а це регулярна дезінфекція. Я зовсім не рекламую, а ділюся особистим досвідом, якщо хтось не може жити без регулярної зміни підстилки, купа гною у дворі, терпкого запаху, той хто звик працювати, змінювати підстилку і думаючи що при кожній зміні тепер у нього чисто ця людина не коли мене не зрозуміє. Змінюючи підстилку у вас все одно залишається купа мікроорганізмів, з якими доводиться регулярно боротися. З підстилкою Біоферм все працює чудово. Рекомендую!

Микола Нечитайло

 Потрібно розуміти, що використання спеціальних препаратів вимагає особливого підходу до організації курячого господарства:

  • Обов'язково необхідна якісна вентиляція. Тепло, що виділяється бактеріями, сприяє скупченню конденсату на стелі та стінах, що підвищує вологість усередині курника. Зайву вологу необхідно прибирати;
  • Краще не будувати курники з підлогою з деревини та інших органічних матеріалів – так як бактерії почнуть працювати з ними. Стіни та стеля вже побудованого приміщення можна обшити пластиком, металевою вагонкою, а для нових курників краще вибирати кам'яні будматеріали;
  • Не можна забувати про розпушування підстилки, без перекопування верхнього шару корисні мікроорганізми можуть загинути ;
  • Через вказаний в інструкції час підстилку потрібно змінювати, так підстилка після терміну роботи перетворюватися на компост, і не працюватиме в активній фазі.

 

  Є свої особливості у використанні біологічних глибоких підстилок, але численні відгуки тих, хто вже спробував це нововведення, свідчать про величезну користь такого винаходу. У курниках, дійсно, стає комфортно і сухо, а птах рідше хворіє.

 

Якщо у Вас з'явилися питання - замовте зворотний дзвінок!

 

  Звичайна підстилка для курника складається з соломи, тирси або торф'яного моху. У принципі, цих цілей можуть використовуватися будь-які органічні відходи, частини рослин. Проблема такої підкладки полягає в тому, що курячий послід, потрапляючи в органіку, викликає бродіння та гниття, оскільки свій розвиток починають патогенні анаеробні бактерії.

Як працює підстика, що містить бактерії?

ЗАДАЙТЕ ВАШЕ ПИТАННЯ

 

Ви хочете дізнатися більш детальну інформацію про Биоферм?
Задайте Ваше запитання у формі зворотного зв'язку, і ми Вам передзвонимо.

 

У вас залишились запитання?

Наші контакти

 

© Bioferm.Biotechnology. Усі права захищені

 

+38(068)737-55-47

 

Наша адреса:

Украина г.Черкассы

ул. Чехова 9А

 

Наш телефон:

+38(068)737-55-47

 

 

Наш e-mail:

bioferm2000@ukr.net